serwisant kserokopiarek

Nasi partnerzy to:Ricoh

Grupa Ricoh to czołowy dostawca rozwiązań globalnych, który posiada głębokie tradycje w zakresie skoncentrowanej na klientach doskonałości technicznej. Jako Grupa, równie mocno angażujemy się w to, aby być odpowiedzialnym obywatelem biznesowym.Firmę założono w 1936 roku w Tokio, w Japonii. Kierując się chęcią dostarczania produktów drukujących opartych na ciągłych innowacjach osiągnęliśmy pozycję wiodącego dostawcy rozwiązań i usług, wspierając je szerokim wachlarzem specjalistycznych usług konsultingowych i outsourcingowych. Obecnie nasza sieć globalna zapewnia pełen zakres usług outsourcingowych, zarządzania drukiem oraz druku produkcyjnego, umożliwiając klientom realizowanie ich planów biznesowych.


Kyocera

KYOCERA Document Solutions jest jednym z wiodących w świecie liderów branży przetwarzania dokumentów. W ofercie firmy znajdują się:

Drukarki, Urządzenia wielofunkcyjne,Urządzenia szerokoformatowe, części, materiały eksploatacyjne i wydajne rozwiązania biurowe.

Do produkcji unikalnych i innowacyjnych na rynku produktów z m.in. efektywnymi kontrolerami druku, wykorzystywane są komponenty o długiej żywotności, co w rezultacie zapewnia najniższe całkowite koszty posiadania (ang. TCO) i wysoką efektywność w każdym miejscu pracy.
RE/MAX Top

 

Nieruchomości

RE/MAX to zdecydowany lider w branży nieruchomości na świecie. Firma działa od 38 lat, jest obecna w 84 krajach i zrzesza około 100,000 agentów w prawie 7000 biur. RE/MAX jest globalną siecią, która od lat odnosi ogromne sukcesy i plasuje się na 1. miejscu spośród wszystkich sieci agencji nieruchomości na świecie. Nikt na świecie nie sprzedaje więcej nieruchomości niż RE/MAX®

Strona internetowa RE/MAX Top Nieruchomości