serwis      leasing kserokopiarek   serwis kserokopiarek mitex      kopiarki w warszawie

Drukarki firmy

: kserokopiarka

serwisant kserokopiarek

 

 

UTAX CLP 3550

Drukarka kolorowa do formatu A3

Ta wysokowydajna drukarka kolorowa to nie tylko nowy, elegancki wygląd ale przede wszystkim wysoka wydajność aż do 50 wydruków A4 na minutę w kolorze lub 55 wydruków A4 w technice czarno-białej oraz najwyższa optyczna jakość obrazu. Wydrukowanie takich prac jak prezentacje, biuletyny czy raporty nawet w dużych nakładach nie stanowi już problemów. Nowy rodzaj toneru, niezawodny system wywołujący, ulepszona kalibracja kolorów, rozszerzona kolorystyka pozwalają osiągnąć wyjątkową jakość wydruków i to przy tak zaskakująco niskich kosztach eksploatacji.

 

 

 

Kopiarki ricoh i utax serwis tonery 

 

UTAX CLP 3630

Drukarka kolorowa do formatu A4

Z wydajnością 26 stron A4 na minutę i standardowym modułem drukowania dwustronnego ta rewelacyjna drukarka sieciowa jest niezastąpiona w każdym środowisku biurowym. Wszechstronne funkcje użytkowe jak np. drukowanie osobiste, drukowanie bezpośrednio z pamięci przenośnej USB, możliwość przechowywania prac na opcjonalnym dysku twardym zamieniają tę drukarkę w wydajnego, wszechstronnego partnera w środowisku sieciowym.

 

Kopiarki ricoh i utax serwis tonery

UTAX CLP 3635

Drukarka kolorowa do formatu A4

To jest czysta moc w wielobarwnym druku biurowym! Ta drukarka kolorowa drukuje dokumenty z prędkością 35 stron A4 na minutę. Poprzez standardowy moduł drukowania dwustronnego, możliwość zastosowania papierów o gramaturze do 220 g/m2 oraz opcjonalnym kasetom zwiększających zapas papieru do 2.650 arkuszy żadne wyzwanie nie stanowi już problemu. Co więcej, prosta obsługa, przyjazny sterownik, niewielkie zapotrzebowanie na przestrzeń roboczą robią wrażenie na każdym użytkowniku.
Kopiarki ricoh i utax serwis tonery

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone